Dieta na płaski brzuch

Czy istnieje dieta na zrzucenie brzucha i jak zadbać o ciało? Kształtny, pozbawiony tłuszczu brzuch to marzenie każdej kobiety i każdego mężczyzny. Chcemy wyglądać atrakcyjnie, by czuć się dobrze we własnej skórze. Szczupła talia jest oznaką zdrowia i dbałości o figurę, a brzuch wydęty i zatłuszczony kojarzy się powszechnie z chorobą albo lenistwem. Jaką dietę na płaski brzuch wybrać i jak pozbyć się brzydkiej oponki? Oto rozwiązanie!

Płaski brzuch – co zrobić, by go odzyskać?

Płaski brzuch jest efektem wieloletnich ćwiczeń, regularnej aktywności fizycznej i stosowania zdrowej, zbilansowanej diety. W wielkim błędzie są więc ci, którzy sądzą, że wystarczy tydzień głodówki, by wyeliminować tłuszcz i odzyskać smukłą talię. Odchudzanie warto zacząć od podstaw i zmienić nawyki żywieniowe. Jak to zrobić? Doskonałym rozwiązaniem jest dieta na zrzucenie brzucha w wersji myLINE.

W kuracji odchudzająco-oczyszczającej myLINE chudniesz stopniowo. W kolejnych tygodniach stosowania diety koktajlowej uczysz się, jak małymi krokami zmieniać niekorzystne nawyki, które powodują tycie. Zamiast tłustych pokarmów i niezdrowych przekąsek jesz wyłącznie 3 lekkostrawne pokarmy w ciągu doby, w tym: 2 shaki myLINE (zamienniki klasycznych dań) oraz zdrowe dania obiadowe.

Płaski brzuch dzięki redukcji kalorii, nawodnieniu i aktywności fizycznej

Dieta na płaski brzuch myLINE nie jest adresowana do osób, które oczekują spektakularnych efektów w ciągu kilku dni. Jest to kompleksowy program odbudowy i regeneracji organizmu, oparty na trzech filarach: zdrowych pokarmach, ruchu i nawodnieniu. Dietę można stosować miesiąc lub kwartał, w zależności od potrzeb i ilości kilogramów, które mamy do zrzucenia.

W kuracji myLINE modelowanie brzucha jest procesem złożonym, a pierwsze efekty pojawiają się już po 1-2 tygodniach. Kluczowe w myLINE jest ścisłe przestrzeganie zaleceń dietetyków, spożywanie 3 lekkostrawnych posiłków (bez podjadania i zwiększania gramatury pokarmów), uprawianie minimum 30 minut sportu każdego dnia oraz picie 2-3 litrów wody niegazowanej.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *